Dalin fotot e para publike të binjakëve të Beyonce-s

494
Fotot e para të Beyonce-s me binjakët e saj, Rumi dhe Sir, gjenden aktualisht duke çmendur rrjetet sociale.Binjakët që erdhën në jetë në qershor u pritën me shumë kurreshtje që në 1 shkurt, kur Beyonce dha papritur lajmin se ishte shtatzënë. Rumi dhe Sir Karter erdhën në jetë më 13 qershor, kur u bënë edhe tema e momentit.Fotot e para publike të tyre me mamanë, Beyonce-n dhe gjyshen, Tina-n, u shkrepën nga paparacët e “Dailymail” duke u përhapur si furtunë në rrjetet sociale. Ata duken kaq të rritur!