Cristiano Ronaldo shfaqet me të dashurë, “e pushtojnë” fanset femra

361

Sa herë që ata janë parë bashkë, që nga dalja e parë e tyre në publik në nëntor të vitit të kaluar, Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë shfaqur afeksion.

Por këtë të martë, teksa drejtoheshin për në hotelin e tyre në Madeira, futbollisti dhe e dashura e tij janë fotografuar më të distancuar nga njëri tjetri.

31 vjeçari është ndaluar më pas nga fanse femra, të cilat ndaluan për të bërë foto me të.