Çifti i Hollywood-it Ben Affleck dhe Jennifer Garner drejt divorcit

352
Një prej çifteve më të preferuara të Hollywood-it, Ben Affleck dhe Jennifer Garner kanë probleme serioze me martesën.
Burime të ndryshme bëjnë me dije se, marrëdhënia e tyre është shumë e tensionuar dhe prej një muaj nuk janë parë të fotografohen bashkë.
Ben Affleck dhe Jennifer Garner, të martuar në vitin 2005, kanë tre fëmijë; Violet 9 vjeçe, Seraphina 6 dhe Samuel 3 vjeç. Divorci, sipas Enquirier, mund t’i kushtojë çiftit plot 150 milionë dollarë.
Sigal