Aurela Hoxha super ‘hot’, revista spanjolle i dedikon…

1463
Sigal

Revista e njohur spanjolle ka prezantuar modelen shqiptare disa me poza vërtet të nxehta.

Aurela Hoxha është duke realizuar një projekt të ri me një prej revistave më të rëndësishme lidhur me modën.

Pasi ka ndarë në rrjetet sociale disa pjesë nga ky projekt me “Belledejour”, Aurela godet sërish e shfaqur bardh e zi me disa poza klasike dhe me bikinim poza këto në të cilat bien në sy të pasmet e saj bombastike.

Pas shkëputjes nga realizimet fotografike të Endrit Mërtirit, Aurela duket më entuziaste se asnjëherë më parë.

“Belledejour”, përkufizimi i së cilës në faqen e Instagramit është:“Kryevepër e Erotikës”.

awef23.jpg

sdfg_34.jpg

sdfv_34.png

serg_q34.png

aergf_q34.PNG