Antonio Banderas, i lumtur në dashurinë e re

412
Është 54 vjec dhe sërish i dashuruar. Kështu është shfaqur këtë verë, një prej aktorëve më seksi të Hollivudit, Antonio Banderas i cili është parë gjithnjë muajt e fundit nën shoqëerinë e të dashurës së tij plot 20 vjet më të re, bjondes simpatike Nicole kempel. Ata janë fotografuar kudo bashkë, ndërsa kanë pushuar edhe në brigjet jugore të Italisë, në jahtin luksoz të aktorit. Kjo ështëvera e parë që 54 vjecari kalon pushimet larg familjes së tij, pas divorcit të bujshëm nga ish gruaja e tij, aktorja melanie Griffith, pas 18 vitesh martesë.
Sigal