52 vjeçare, por me trup mahnitës

482
Në Instagram-in e saj dominojnë fotot me bikini.
Sigal

Bëhet fjalë për Elizabeth Hurley, yllin 52 vjeçar e cila ka një fizik për t’u patur zili.

 Aktorja dhe modelja britanike ka mahnitur me trupin e saj, teksa ka publikuar një foto me kostum banje ngjyrë pink.