Zjarr i madh në Tiranë, shkrumbohen tre dyqane nga flakët

407
Sigal

Tre dyqane janë përfshirë nga flakët tek Pazari i Ri në Tiranë.

Dyqanet janë pjesë e ndërtimeve të vjetra. Zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të izoluar flakët.