Vrasjet në Shkodër, sekuestrohen 5 makina të blinduara të familjeve Lici e Bajraj

558
Sigal

Policia dhe Njësia Speciale RENEA kanë sekuestruar 5 makina të blindura në Shkodër të cilët u përkasin familjeve Lici dhe Bajraj.

Efektivët e RENEA-s vijojnë kontrollet në lagjet Dobraç dhe Kiras të Shkodrës pas vrasjeve që kanë ndodhur kohët e fundit në këtë qytet.

Forcat e policisë vijojnë kontrollet intensive në qytet dhe është vënë në ndjekej të personave me precedentë të mëparshëm penalë.

Kujtojmë se brenda tre muajsh janë vrarë 6 persona dhe dy të tjerë rezultojnë të zhdukur të zhdukur në Shkodër.