Vra.sja e Gosës, policia merr në pyetje dëshmitarët, vazhdon krehja e zonës

56
Sigal

Kërkimet për të gjetur dhe kapur autorin e vrasjës së Arian Gosës pasditen e sotme në Kavajë po vazhdojnë. Policia ka ngritur postoblloqe kudo, ndërkohë që efektivët po kryejnë krehjen e zonës.

Po ashtu po merren në pyetje të gjithë dëshmitarët në vendngjarje apo dhe personat që mund të kenë dijeni për rastin. Po ashtu janë kërkuar dhe disa banesa, por deri më tani nuk ka asnjë shenjë që çon në identifikimin e autorit.