Vazhdon terrori në Pogradec/ Fqinjët përleshen me thika, përfundojnë në spital

61

Dy persona kanë mbetur të plāgosur pasditen e sotme në fshatin Rrëmenj në Pogradec pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Ngjarja ka ndodhur pas sherrit mes tyre, i cili është përshkallëzuar në përdorimin e thikave dhe sendeve të forta.

Për pasojë të dy personat fqinjë me njëri-tjetrin, kanë marrë plāgë dhe janë dërguar në spital për të marrë edhe ndihmën e parë mjekësore.

Nuk dihet shkaku pse ka nisur konflikti si dhe as identiteti i personave të plagosur.