U kap ‘mat’ me doza kanabisi, arrestohet 38-vjeçari në Sarandë

45
Sigal

Një 38-vjeçar është arrestuar nga Policia e Sarandës pasi u kap me lëndë narkotike.

Sipas informacioneve nga Policia, A. Sh., 38 vjeç, gjatë kontrollit fizik i janë gjetur doza me kanabis.

Komisariati i Policisë Sarandë arrestoi shtetasin A. Sh., 38 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan doza lënde narkotike cannabis.