Tragjike në Vlorë, 37-vjeçarja i jep fund jetës

462
Një 37-vjecare nga Vlora, me inicialet J.H i ka dhene fund jetes duke pirë lëndë helmuese.
Ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës, në lagjen “Partizani”, ne banesen e saj.
Gruaja ka konsumuar substanca helmuese dhe për pasojë ka humbur jetën.
Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur të pajetë ne banese.
Aktualisht po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ndërkohë që materialet u referuan në Prokurorinë e Vlorës, për vlerësim të mëtejshëm.
Sigal