Tragjedia vazhdon, shuhet familja në Shkodër, vdes edhe vajza 10 vjeçe

745
Një tragjedi e vërtetë, një dhimbje pafund për familjen Preka, e shuar e gjitha në një aksident tragjik.
Tragjedia vazhdon për familjen nga Shkodra që pësoi aksident në aksin Velipojë-Shkodër.
Edhe fëmija e tretë i familjes, vajza 10-vjeçare ka ndërrura jetë në Spitalin e Shkodrës.
Ajo ishte në një gjendje shumë të rëndë shëndetësore pas aksidenti ku humbën jetën babai, vëllai dhe motra e saj.
Sigal