Tiranë, “Benzi” përfshihet nga flakët në zonën e Porcelanit

436
Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në kryeqytet, në zonën e Porcelanit. Sipas të dhënave të para, automjeti tip “Benz” me targa TR 46 93 L, ka marrë flakë në mënyrë të papritur në rrugën kryesore. Nuk dihen ende shkaqet ndërsa në vendin e ngjarjes ka shkuar zjarrfikësja dhe policia.
Sigal