Të shtëna me armë në Kavajë, vri.tet në një lokal një person

114
Sigal

Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, vritet në një lokal një person.

Dyshohet se është qëlluar për vdekje vëllai i Armand Gosës i cili pak kohe me pare humbi jetën pas një përplasje me Altin Rexhen i vrarë edhe ky nga Gosa me thikë.

Ngjarja ka ndodhur në ambientet e një lokali.

Ende nuk ka informacione të plota për ngjarjen e rëndë, por dyshohet se vrasja e sotme mund të ketë lidhje me vrasjen e dyfishtë më shumë se një muaj më parë, të Sali Rexhës dhe Armand Gosës.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor kane mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po punojne per zbardhjen e vrasjes.