SHKODËR/ Mbytet në lumin Buna një vajzë 7 vjeçare

88
Sigal

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në lumin Buna në Shkodër.

Një vajzë 7 vjeçare me inicialet Z.L, raportohet se është mbytur në ujerat e lumit në afërsi të fshatit Oblikë të njësisë Ana e Malit.

7-vjeçarja po lahej me familjarët dhe pa pritur ka humbur jeten në lumin Buna. Policia ndodhet në vendngjarje për të bërë sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.