Policia e Shtetit/ Ja lista me personat më të kërkuar në Tiranë (Foto+Emrat)

315

Policia e Shtetit ka publikuar gjatë ditës së sotme listën e personave më të kërkuar në Tiranë pjesë e të cilës janë 22 të dënuar.

Me anë të një postimi në faqen e saj në facebook, Policia e Shtet fton qytetarët që mund të kenë dijeni për vendodhjen e tyre të telefonojnë në numrin pa pagesë, 112 ose të dërgojnë imazhe dhe informacione përmes aplikacionit “Komisariati Dixhital”.

Statusi i plotë: