Plagosja me armë në Shkodër, zbardhet identiteti i ‘shënjestrës’

16
Sigal

Zbardhen detaje nga plagosja me armë që tronditi sot Shkodër. Ngjarja ndodhi në lagjen “Xhabiej”.

Burime bëjë me dije se nga të shtënat ka mbetur i plagosur shtetasi Selami Brahimi, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.