Plagoset një 19-vjeçar në Shkodër

458
Sigal

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ku një 19-vjeçar është plagosur me thikë nga një person tjetër.

I plagosuri 19-vjeçar Igli Pallosha  është dërguar menjëherë në spitalin Rajonal të Shkodrës. Ndërkohë ai për shkak të plagëve ai është futur në sallën e operacionit.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin ku ka ndodhur plagosja  dhe po heton për të zbardhur të plotë ngjarjen.