Përplasje me armë zjarri në Elbasan, një i plagosur

481
Një person raportohet se ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Elbasan.
Siç bëhet e ditur, ka pasur përplasje me armë në këtë qytetet, ku si pasojë raportohet se është plagosur një person, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur.
Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Fushë Mbret’, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Sigal