Ngjarje horror/ Digjet gruaja, dyshohet se pas krimit fshihet bashkëshorti

362
Një grua ka mbërritur në gjendje të rëndë në spitalin e Lezhës. Sipas burimeve spitalore, ajo ka pasur djegie të rëndë.
Sipas dyshimeve paraprake të policisë, ka qenë bashkëshorti i gruas i cili i ka vënë flakën.
Mjekët në spitalin e Lezhës kanë vlerësuar se e plagosura ka nevojë për mjekim të specializuar dhe kështu ajo po transportohet drejt Tiranës.
Sigal