Ngjarje e rëndë, grabitet dhe digjet furgoni i pasagjerëve. Ja ku ka ndodhur ngjarja

583
Disa persona kanë grabitur një furgon në Pult të Dukagjinit.
Pasi i kanë grabitur të gjitha sendet që pasagjerët kishin me vete ata kanë djegur furgonin.
Dhjetëra forca policie janë nisur në vendngjarje.
Nuk dihet nëse ka njerëz të lënduar apo jo.
Sigal