Mikrobusi me pasagjerë përplaset me ‘Benzin’ dhe kamionçinën (FOTO)

75
Sigal

Një aksident i rëndë i trefishtë, raportohet se ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Murrash, në aksin Elbasan-Librazhd.

Në aksident janë përfshirë një mikrobus, një mjet tip Benz dhe një mjet tip kamionçinë. Deri më tani nga aksidenti raportohet se nuk ka persona të lënduar vetëm dëme materiale.