Makina përplas të moshuarin në Tiranë, shkon me urgjencë në spital

62
FOTO ILUSTRUESE

Një makinë ka përplasur një të moshuar sot te “21 Dhjetori” në Tiranë.

 I.M., rreth 70 vjeç,  u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve

“Me datë 27.09.2020, rreth orës 11:05, tek “21 Dhjetori” mjeti me drejtues E.C., ka aksidentuar këmbësorin shtetasin I.M., rreth 70 vjeç, i cili u dërgua në spital, nënkujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thotë policia.