Makina përplas motorrin në Elbasan – Cërrik, mbeten të plagosur 2 persona

252

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotome në Aksin Elbasan – Cërrik konkretisht në fshatin Kuqan.

Një mjet ka përplasur një motorr dhe për pasojë është plagosur drejtusi i motorrit dhe pasagjeri.

Sipas policisë të lënduarit kanë marrë plagë jo serioze për jetën dhe janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjeksore.

Ndërsa policia vijon hetimet për shpjeguar shkaqet e aksidentit.