Makina me targa të huaja përplaset me motorin e shpërndarjes së picave

58
Sigal

Një aksident është shënuar gjatë orëve të pasdites së sotme në aksin rrugor Elbasan- Metalurgji.

Një automjet me targa të huaja raportohet se është përplasur me një motor të shpërndarjes së picave. Nuk ka ende informacion në lidhje me shëndetin e drejtuesit e motorit.

Ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton më tej për zbardhjen e rrethanave.