Korçë, mjeti del nga rruga, në gjendje të rëndë dy persona

445
Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur në aksin Korçë-Boboshticë. Burime nga policia bëjnë me dije se mjeti ka dalë nga rruga dhe personat që ndodheshin në makinë janë në gjendje të rëndë shëndetësore. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat policore për të normalizuar trafikun. Ndërkohë të dëmtuarit janë nisur me shpejtësi drejt spitalit. Ende nuk dihen shkaqt e aksidentit.
Sigal