Këlcyrë, maskat grabisin lokalin gjatë natës

334
Sigal

Një lokal është grabitur gjatë orëve të natës në Këlcyrë.

Persona të maskuar janë futur në lokalin e qytetares Hysnie Kananaj dhe kanë marrë paratë që kanë gjetur brenda.

Bëhet me dije se shuma e parave të grabitura është 40 mijë lekë të reja. Ndërkohë po punohet për gjetjen dhe kapjen e autorit.