Kapen 75 kg kanabis pranë një makine në Vlorë, në kërkim 24-vjeçari

364
Policia e Vlorës ka sekuestruar gjatë operacionit të koduar “Tragjasi” një sasi lënde narkotike prej 74.7 kg Cannabis-Sattiva si dhe një automjet tip “Nisan-Navara”, me targa AA341IE të braktisur në vendin e quajtur “Maruka” në fshatin Dukat. 
Sigal