I vdiq djali bashkë me 3 fëmijët, tjetër ngjarje e rëndë në familjen Preka

513
Familja fatkeqe Preka preket nga një tjetër tragjedi, pëson infarkt…
Familja Preka në këto orë po perballet me një tragjedi të padëgjuar më parë dhe me momente të vështira!
Ndërsa do të përcjellin në banesën e fundit edhe vajzën 10-vjeçare, krah babait Edmond Preka, vëllait dhe motrës që u varrosën një ditë më parë, ato duhet tëe mendojnë tashmë jo vetem për gruan e aksidentuar në spital, por edhe kryefamiljarin 68-vjeçar që ka pesuar të dytin infarkt!
Lajmin e zi që i ka mbërritur në familje, duke humbur djalin dhe nipin e mbesat, zemra e të moshuarit si ka përballuar dot dhe ka marrë dy goditje të rënda të njëpasnjëshme.
Kështu shkruajnë mediat lokale në Shkodër, që kanë raportuar për ngjarjen e rëndë.
Me poshte pamje nga aksidenti i rende:
Sigal