I dehur në timon, 55-vjeçari përplas 2 automjete

13
Sigal

Një 55-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi është konstatuar se shkaktoi një aksident.

G. S., 55 vjeç, banues në Tiranë rezulton se gjatë aksidentit ka qenë në gjendje të dehur.

Si pasojë e aksidentit fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por dëme të konsiderueshme materiale.

 Njoftimi i Policisë:

-G. S., 55 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, është përplasur me dy automjete, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale;