Ndërron jetë kampioni i boksit, humb përfundimisht betejën me Koronavirusin

184
Sigal

Ka shkuar në 21 numri i viktimave nga koronavirusi në vendin tonë. Mësohet se ka ndërruar jetë Skënder Kurti ish-kampion boksi.

Lajmin e ka bërë të ditur ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka, i cili i ka shprehur ngushëllimet në rrjetet sociale.

“Te qofte dheu i lehte Ner Kurti! Nuk arrij ta besoj qe kete here nuk ja dole!”- shkruan Paloka.

Skender Kurti, ish kampion i Boksit dhe trajner për 30 vite, pësoi vdekje klinike, por nuk arriti që t’ja dilte.

Te qofte dheu i lehte Ner Kurti! Nuk arrij ta besoj qe kete here nuk ja dole!

Gepostet von Edi Paloka am Sonntag, 5. April 2020