Grabitet me armë argjendaria në Kosovë, plagoset një polic

26
Sigal

Një zyrtar policor është plagosur pasditen e të mërkurës në Suharekë.

Mediat në Kosovë shkruajnë se katër persona kanë qëlluar me armë në drejtim të tij, në momentin kur kanë hyrë për të grabitur një dyqan argjendarie.

Polici i plagosur është dërguar në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.