Grabisin mjetin e blinduar, maskat i vënë flakën mjetit të tyre

478
Persona të maskuar dhe me armë dyshohet se kanë grabitur një automjet të blinduar të një policie private.
Nga informacioni i parës dyshohet se personat kanë qëlluar me armë zjarri pasi në vendngjarje konstatohen disa gëzhoja.
Grabitja ndodhi në dalje të Kasharit.
Gjithashtu në vendngjarje konstatohet një automjet i cili po digjet, që dyshohet të jetë i autorëve. Policia po punon per zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorëve.
Sigal