Gjendet i vdekur në një depo shqiptari në Greqi

128

Një 53 vjeçar nga Shqipëria është gjetur i vdekur të dielën në një depo të një fshati Saint Seraphim të komunës Kamena Vourla.

Lamiareport informon se një fshatar gjeti burrin e vdekur dhe të mbuluar me gjak, ndërsa po hetohet nëse kemi të bëjmë me një vdekje natyrale apo vrasje.

Familja kishte denoncuar në polici zhdukjen e tij.