Gjendet e vdekur 60-vjeçarja në Vlorë, jetonte e vetme në banesë

141
Sigal

Një 60-vjeçare në qytetin e Vlorës është gjetur pa shenja jete në banesë.

Mësohet se gruaja jetonte vetëm dhe se është gjetur pa shenja jete në banesë, nga komshinjtë.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 03.12.2021, në lagjen ” Pavarsia”, Vlorë,  është gjetur nga komshinjtë, në banesën e saj, pa shenja jete shtetësja M.D., rreth 60 vjeçe, e cila jetonte e vetme.  Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Grupi hetimor nën drejtimin e  Prokurorisë  po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.