Fushë-Krujë, makina aksidenton për vdekje 12-vjeçaren, largohet autori

304
Një 12-vjecare është aksidentuar për vdekje nga një mjet. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Fushë Krujë, në fshatin Kameras. Sipas policisë viktima është E.B 12 vjeçe.

Menjëherë në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe Specialistët për Krimet, të cilët po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit si edhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Sigal