FOTO/ Tragjedi në Shkodër, 1 punonjës i komunales vdes në një puset, 1 në gjendje të rëndë

435
Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Shkodër.

Një punonjës i ndërmarrjes së Komunales ka humbur jetën pasi po punonin në një pustë të ujërave të zeza, ndërsa një tjetër është në gjendje të rëndë.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat lokale, ndërsa ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.

Në vendin e ngjarjes ka forca të shumta të policisë dhe zjarrfikëses.
Sigal