Fier, aksidentohet familja në aksin Fratar-Levan, humb jetën fëmija 5 vjeç

376
Një fëmijë 5 vjeç ka humbur jetën pasditen e së premtës në Fier, gjatë një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30 në aksin Fratar-Levan.
Makina me të cilën po udhëtontë fëmija, bashkë me prindërit e saj ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, ku fatkeqësisht fëmija humbi jetën.
Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit. Policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.
Sigal