EMRI/ Dënohet shqiptari, shkoi në Angli me vizë studentore, por nisi ‘karrierën’ si shpërndarës droge

82
Sigal

Një 22-vjeçar shqiptar, i arrestuar në Londër për drogë, është dënuar me tre vite burg.

Jasin Darsi rezultoi se shpërndante lëndë narkotike për llogari të një bande shqiptare.

Ai kishte mbërritur në Angli përmes një vize studentore, por më pas kishte thyer lejeqëndrimin dhe kishte nisur “karrierën” në shtëpi bari në Londër, me rezultat përfundimin pas hekurave.

Image