EMRAT/ Policia: Si u zbulua grupi i kokainës në Shkodër, baza në një lokal nate

385
Policia e Shkodrës ka dhënë detaje të reja për grupin e kokainës që tregtonte drogën brenda ambienteve të një lokali nate.
Drejtori i Policisë së Shkodrës, Gjovalin Loka në një konferencë për shtyp bëri me dije emrat e anëtarëve të grupit.
Ata janë:
Helidon Marku 42 vjeç (i dënuar më parë)
Indrit Tagani 32 vjeç
Erjon Zekaj
Aldo Vrucaj
Saimir Arçi
Kristjan Ujkaj
Aleksandër Matoja
Sipas policisë, shtetasi Helidon Marku i dënuar më parë, ishte menaxheri i një lokali nate të kthyer në bazën ku tregtohej kokaina. Në bashkëpunim me shtetasit e sipërpërmendur ai siguronte drogën dhe ua shiste klientëve të interesuar.