E rëndë/ Aksident tek zona e liqenit, të plagosurit në gjëndje kritike

706
Sigal

Një ngjarjë e rënd ka ndodhur para pak momentesh në zonën e liqenit në Tiranë.

Një makinë përplasur një motoçikletë

Drejtuesi i motorit raportohet se është në gjëndje të rëndë

Policia është në vend ngjarje.

Njoftimet paraprake

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në Unazën e Re në Tiranë.

Një i ri, rreth të 30-ave ka humbur kontrollin e motorit dhe për pasojë ndodhet në gjendje kritike për jetë .

Nuk dihet identiteti i tij, por priten detaje të tjera në vijim.