Durrës/ Gjendet i vrarë me thikë në zemër një burrë, zbardhet identiteti i viktimës. Detajet e para

61

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak më parë në Durrës, në zonën e Plepave.

Burime  konfirmojnë se viktima është Idajet Dulla dhe është gjendur i vrarë me thikë në zemër.

Mësohet se viktima është gjetur në zonën e shinave të trenit tek Plepat, ndërsa më pas është transportuar në morgun e spitalit të Durrësit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj