Durrës/ Biçikleta i pret rrugën, makina përfundon te stolat në trotuar

329
Sigal

Një aksident që fatmirësisht që përfunduar pa lëndime në njerëz ka ndodhur në qytetin e Durrësit.

Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme.

Kohë kur makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trotuar për tu përplasur më tej me disa stola.

Shkak për këtë aksident mësohet se është prerja e rrugës që i ka bërë një biçikletë makinës.