Dhunoi gruan e tij, arrestohet 29-vjeçari në Durrës

66
Sigal

Një 29 vjecar që ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij ka rënë në prangat e policisë. Ngjarja ka ndodhur në Durrës ku shtetasi me iniciale E. M është arrestuar në flagrancë dhe akuzohet për veprën penale “Dhuna në familje”.

Njoftimi i policise:

Po nga këto struktura u arrestua në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasi E. M., 29 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.