Dhunë ndaj bashkëshorteve, arrestohen dy persona në Shkodër, njërit i gjendet një automatik

191
Sigal

Një 48-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Burime zyrtare nga policia e Shkodrës bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet B. K., i cili akuzohet se ka dhunuar gruan e tij.

Ndërkohë gjatë kontrollit në banesë atij iu gjet një armë zjarri automatik, tip çifte si dhe 252 fishekë