Detaje nga tragjedia në Kombinat/ Vajza kishte vdekur disa ditë më parë, nëna e mbante në banesë…

166
Sigal

Po merr përmasa të tmerrshme ngjarja e ndodhur këtë pasdite në një apartament në zonën e Kombinatit në Tiranë, ku nëna dhe një nga vajzat u gjetën pa jetë ndërsa vajza tjetër ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Burime mediatike thonë se ngjarja ka përmasa edhe më të rënda. Dyshohet se vajzat që u gjet pa jetë, ka ndërruar jetë disa ditë më parë, por mbahej në banesë nga e ëma e saj e cila vendosi ti japë fund jetës ditën e sotme bashkë me vajzën tjetër.