Bulqizë/ Plagosen me thìkë dy vëllezër, njëri prej tyre në gjendje të rëndë

41

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Fushë-Bulqizë, ku janë plāgosur me thìkë dy vëllezër. Vëllezërit, të moshës 19 dhe 22 vjeç janë plagosur nga një person i tretë, në rrethana ende të paqarta. 19-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë, ndërsa po transportohet drejt Tiranës.