Aksidentohet për vdekje një person në Kurbin

322
lajmi i fundit
Sigal

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë paradite në Gjormë të Kurbinit.

Si rrjedhojë e aksidentit, një person ka ndërruar jetë në vend. Shkak i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia e lartë e automjetit. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje.

Uniformat blu shprehen se ende nuk është bërë identifikimi i viktimës.

(Lajm në përditësim)