Aksidenti në Qafë Thanë, makina përplaset me furgonin

397
Sigal

Një aksident rrugor është regjistruar në Qafë Thanë, ku një makinë është përplasur me një furgon.

Mësohet se ka qenë automjeti pasi ka përplasur furgonin ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Policia ka nisur hetimet për aksidentin.